«

Пошук

Joinery Color Classics - Розмаїття фарб Європи

Новий стандарт для Європи: У серії Sikkens Wood Coatings, яка об'єднана з Joinery Color Classics, зібрані найпопулярніші у Європі відтінки кольорів у всеосяжній колекції лаків та лазурей.

До тогож ці відбірні відтінки Joinery Color Classics Töne є ідеальними для покриттів високоякісних вікон з використанням нашої ексклюзивної серії продуктів LONGLIFE.

 


Нарешті, Joinery Color Classics – це уніфікована колекція найпоширеніших фарб для дерева з усієї Європи – включаючи криючі та напівпрозорі відтінки кольорів, які оптимально узгоджуються між собою. Це полегшує на лише підбір варіантів та замовлення, але також сприяє порозумінню між виробниками, замовниками та архітекторами. Колекція Joinery Color Classics є ідеальним засобом для промислової обробки поверхонь розмірних дерев'яних елементів поза приміщеннями

 

Прозорі відтінки використані для нанесення покриттів на дерев'яні поверхні з меранті та ялини.

З урахуванням розбіжностей передачі зображення на дисплеї, показані тут відтінки кольорів колекції Sikkens Wood Coatings Joinery Color Classics можуть відрізнятися від оригінальних відтінків.