«

Пошук

Система Color-Mix:

Ідеальний колір за одну мить

Змішувальна машина Harbil HA/450/20
Змішувально-дозувальна машина Harbil HA/450/20

Ми у Sikkens Wood Coatings маємо у розпорядженні найсучаснішу змішувальну систему у Європі. Завдяки нашій інтелектуальній технології системи Color-Mix ми досягаємо найкращих результатів. Внесок у це робить, зокрема, наша розробка Harbil HA/450/20. За допомогою найсучаснішій технології змішувальних машин можно виконувати машинне тонування всіх систем продуктів на водній основі, лаків та лазурей Sikkens Wood Coatings. З переконливою якістю та у стислий час.

Величезне розмаїття барв

Нашою колекцією кольорів „Joinery Color Classics“, а також колекціями Cetol® та Rubbol® ми рекомендуємо вам надзвичайно широку палітру найбільш актуальних барв.

 

Крім того, система Color-Mix, завдяки багатству барв пропонує майже нескінчений спектр можливостей. Багатство барв робить палітру відтінків кольорів системи Color-Mix надзвичайно широкою.

 

До того ж сучасна система Color-Mix охоплює усі поширені на ринку та міжнародні колекції відтінків кольорів.

 

Технологія системи Color-Mix відповідає вимогам Директиви про летючі органічні сполуки від 2010 р., – і, завдяки цьому, виконує найсуворіші екологічні стандарти. Машина дуже зручна у керуванні, вона за своїм дизайном відповідає найновішим вимогам ергономічності.

 

І найкраще:
якщо в вас вже є машина для змішування кольорів, ви отримаєте від нас усі необхідні оновлення. Так ви завжди зберігатимете актуальність.

Густотерті фарби Acomix

Спеціальні тонувальні пасти, які розроблені для застосування з продуктами на водній основі.

 

Є наявними наступні відтінки кольорів:
wB1, wB3, wG1, wO3, wR1, wR2, wR5, wTR, wTY, wV1, wV2, wW1, wY1, wY2, wY3, wZ1 та wJW, wJR, wJY, wJZ

 

Місткість тари:
1 л