«

Пошук

Знаємо, як

Техобслуговування та дезінфекція замочувальних агрегатів та ванн для занурювання

 

Замочувальні агрегати та ванни для занурювання підлягають регулярному техобслуговуванню та дезінфекції, щоб міг бути досягнутий кращий результат нанесення покриття, та для запобігання утворення мікробів та пов'язаного з цим неприємного запаху. Краще за все виконувати прості щоденні процедури.

До початку робіт та при замочуванні слід кілька разів на день перевірити в'язкість за допомогою чашки DIN-4 або ISO-3 – час протікання наведений у відповідній технічній пам'ятці. Для розведення слід брати лише чистку водопровідну воду. Усе приладдя для перемішування, розведення та переливання негайно після використання промити чистою водою та поставити сохнути. Стосовно замочувальних агрегатів слідкувати за тим, щоб усі форсунки були відкриті, а ситові фільтри – чисті.

 

Радимо після закінчення роботи замочувального агрегату спорожнити його, промити чистою водою, та завжди закривати ванну для занурювання, якщо в ній більше немає потреби.

Дезінфекція замочувальних агрегатів та ванн для занурювання виконується в порядку профілактики. Для цього слід використовувати великі перерви у виробництві, наприклад, відпустки або дні новорічних свят. Потреба у дезінфекції виникає, коли від матеріалу покриття йде неприємний запах.

 

При цьому важливо зняти матеріал покриття та утилізувати матеріал, який неприємно пахне – ні в якому разі не заливати його знов після дезінфекції. Можна користуватись для дезінфекції розчином, наприклад, Lyso 3025.