«

Пошук

Технологія іонного замикання

Більше захисту проти видимого вицвітання

 

За допомогою технології іонного замикання (ILT) компанія Sikkens Wood Coatings здійснила справжній прорив у справі ізоляції інгредієнтів деревини. Захищена патентною заявкою технологія пропонує надійний захист від пробивання барвника. Видимі вицвітання на поверхнях з напівпрозорим або криючим покриттям суттєво зменшуються.

 

Новаторські проміжні покриття CETOL® WM 675 та CETOL® WM 680, проте, не лише ефективно зменшують явище вицвітання, але підвищують ефективність використання та заповнення пор, а також показники погодостійкості всієї системи покриття. Ними можна користуватися для більшості видів хвойної та листяної деревини. Завдяки відмови від використання важких металів CETOL® WM 675 та CETOL® WM 680 є нешкідливим для навколишнього середовища, екологічним продуктом.

 

Технологія іонного замикання функціонує так:
для підвищення ізолюючого ефекту використовуються протилежно заряджені, тобто, головним чином, негативні (-) інгредієнти деревини та позитивні (+) складові частини зв'язувальної речовини. Барвники притягуються полюсами іонів і, таким чином, зв'язуються на тривалий час (див. ілюстрацію нижче). Пробивання інгредієнтів деревини на поверхню можна у такий спосіб суттєво знизити чи навіть цілком усунути. Це стосується, насамперед, дубової деревини.

Дуб без технології іонного замикання
Дуб без технології іонного замикання
Дуб з технологією іонного замикання
Дуб з технологією іонного замикання

Висока ізоляційна дія без застосування важких металів

Притягальна сила: У разі використання зв'язувальних речовин звичайної структуру не можна повністю зв'язати вільні інгредієнти деревини у межах ізолюючого шару. Завдяки електрохімічному процесу технології іонного замикання (ILT) групи іонів зв'язують групи вільних інгредієнтів у межах плівки, що дозволяє запобігти їх пробиванню на поверхню.

Фіксація: У процесі фіксаціі барвники зв'язуються на тривалий час.

Різні негативно заряджені інгредієнти деревини

Зв'язувальна речовина з групами позитивних іонів

Позитивно заряджені компоненти зв'язувальної речовини

З одного погляду

  • Надійний захист проти пробивання інгредієнтів на поверхню, зокрема, для дубової деревини
  • Добре змочування та заповнення пор підвищує погодостійкість всього покриття
  • Нешкідливий для навколишнього середовища, екологічний продукт завдяки відмові від використання важких металів
  • Можливе використання з більшістю видів деревини листяних та хвойних порід