«

Пошук

Технологія Duraflex

Еластичність для високої погодостійкості

 

Технологія Duraflex – це довговічність та чудовий захист від погодних впливів. Завдяки тривалому збереженню еластичності системи покриття досягається оптимальна стійкість проти погодних впливів за будь-яких умов. Переконливий аргумент для ваших клієнтів.

Оскільки плівка на тривалий час зберігає еластичність – зокрема при коливаннях температури – продукт оптимально підходить до дерев'яної основи. Новаторський метод захисту від світла (для лазурей) надає покриттю ефективний захист від УФ-променів на тривалий строк. Видатні дифузійні властивості плівки забезпечують відмінні параметри вмісту вологи у деревині. Ці властивості дозволяють системі покриттів Duraflex досягти виключно високого ступеня захисту від погодних впливів.

 

Це було доведено також підчас випробувань на погодні впливи у лабораторії Q-Lab Weathering Research Service. До того ж, Фраунгоферовський інститут досліджень деревини (Інститут ім. Вільгельма Клаудіца WKI) підтвердив дуже високу еластичність покриття. До інших переваг належить добра адгезія та ударна в'язкість проти волосяних тріщин.

Для систем криючих та напівпрозорих покриттів

Sikkens Wood Coatings пропонує як для криючих, так і для напівпрозорих покриттів комплексну систему за інноваційною технологією Duraflex: Продукти можна використовувати як проміжні та фінішні покриття.

 

Alle Produkte mit der Duraflex-Technologie verfügen über das SKH-KOMO-Produktzertifikat 33199 nach externen Prüfungen durch das SKH-Institut in den Niederlanden

Усі продукти за технологією Duraflex мають сертифікат продукту SKH-KOMO 33199 на підтвердження випробувань незалежною організацією – Інститутом SKH в Нідерландах

Всебічно переконливі властивості

Покриття Duraflex
Звичайні лазурі
Дерево
Тепло:
дерево віддає вологу та відбувається усадка. Покриття приходить до руху без жодної напруги у матеріалі.
Дощ:
проникнення вологи призводить до розбухання деревини. Все ж таки гнучке покриття розтягується і забезпечує контрольовану віддачу вологи завдяки особливим дифузійним властивостям.
Град:
краща ударна в'язкість зменшує утворення волосяних тріщин.
Екстремальний вплив сонячних променів:
УФ-випромінювання поглинається покриттям. Дерево та покриття не зазнають пошкоджень.
Мороз та сніг:
Навіть за низьких температур покриття зберігає еластичність, компенсація вологи завдяки дифузійній здатності покриття відбувається регульовано.

З одного погляду

  • Збереження еластичності протягом довгого часу, особливо при коливаннях температури
  • Виключна стійкість проти погодних впливів
  • Дуже добра адгезія
  • Оптимальна стійкість
  • Ідеально пасує до дерев'яної основи
  • Високий ступінь УФ-захисту завдяки новаторському засобу захисту від світла
  • Ефективність засобу захисту від УФ-променів зберігається довгий час
  • Особливо добрий захист від вологи завдяки відмінним дифузійним властивостям плівки
  • Добра ударна в'язкість проти утворення волосяних тріщин