«

Пошук

Технологія

Тому що для нас "добре" – це замало.

 

Ми прагнемо постійно поліпшувати продукти і, крім цього, втілювати в життя ідеї та розробки, які дозволять далі оптимізувати захист дерев'яних конструктивних елементів. Так, у наших лабораторіях були розроблені нові технології, що відповідають найвищим вимогам і можуть подарувати розмірним дерев'яним компонентам довге життя навіть за найсуворіших умов.

 

Найкращі приклади: технологія іонного замикання та технологія Duraflex. Завдяки технології іонного замикання компанія Sikkens Wood Coatings знайшла шлях зв'язувати інгредієнти деревини і, таким чином, суттєво знизити небажане вицвітання дерева, яке мало місце раніше. Це ставить нові масштаби у справі ізоляції криючих та напівпрозорих систем покриттів для дерев'яних вікон.

 

Технологія Duraflex означає особливо тривалу стійкість покриття вікон та дверей з дерева. Завдяки цілеспрямованому комбінуванню плівки, яка тривалий час зберігає еластичність, та дуже надійного захисту від УФ-променів, ідеально компенсується вплив таких факторів, як екстремальні морози або високі температури, а також процеси розбухання та збігання деревини під дією вологи.