«

Пошук

Ідеальне сполучення довговічності та природності:

Система дерев'яно-алюмінієвих вікон

 

Сучасна архітектура, а також тенденція до пасивного використання сонячної енергії та енергоощадних будинків викликає все нагальнішу потребу у вікнах великої площі. Дерев'яно-алюмінієві вікна роблять це можливим, пропонуючи при цьому суттєві переваги: висока власна стабільність, дуже добрі теплоізоляційні властивості та ціла низка варіантів оформлення. До того ж за ними легко доглядати, і вони можуть служити виключно довго. Sikkens Wood Coatings має у розпорядженні оптимальне покриття для захисту вікон і привабливий асортимент кольорів для оформлення.

Дерево та алюміній – це сильна команда:

дерево не лише бере на себе статичну функцію, але й виступає як природний будівельний матеріал, який дає добре почуття затишку. Алюміній пропонує захист від погодних впливів, та завжди гарантує міцність конструкції. Таким чином, дерево-алюмінієві вікна досягають найвищого ступеню безпеки від кліматичних впливів та, окрім цього, ефективного протипожежного захисту, оскільки вони здатні протягом довгого часу протистояти вогню.

 

Найвища стабільність та тривалий строк служби
Дієвий захист завдяки алюмінію та міцність дерева дає в сумі особливу довготривалість дерево-алюмінієвих вікон. Але й це ще не всі переваги: за рахунок чіткого розділення матеріалів та функцій температурне розширення не становить проблеми навіть при значних коливаннях температури. Навпаки: оскільки дерево практично не реагує на перепади температури зміною розмірів, відкриття швів не є проблемою.

 

До того ж дерево-алюмінієві вікна дають свободу оформлення, яку не дає жодна інша комбінація матеріалів. За допомогою інноваційних лазурей CETOL® та яскравих лаків RUBBOL® гарантовано захист поверхні та гармонійне, точно узгоджене кольорове оформлення.

 

Приклад системи покриттів для комбінації дерева з алюмінієм*

 
 
 
 
Просочувальна суміш
Грунтівка
Проміжне покриттяФінішне покриттяПрозоре
Хвойна деревина та шореяІнші види деревини
тропічних та
листяних порід
CETOL® WP 562 BPD**
CETOL® WP 566 CETOL® WP 566
CETOL® WM 665
CETOL® WM 675
CETOL® WM 680
CETOL® WM 610
CETOL® WM 675
CETOL® WM 680
CETOL® WF 973
CETOL® WF 950
CETOL® WF 955
CETOL® WF 980
CETOL® WF 973
CETOL® WF 950
CETOL® WF 955
CETOL® WF 980
Криюче
Хвойна деревина та шореяІнші види деревини
тропічних та
листяних порід
CETOL® WP 562 BPD**
RUBBOL® WP 194 RUBBOL® WP 194
RUBBOL® WM 270***
RUBBOL® WF 378
RUBBOL® WF 380

CETOL® WM 270
CETOL® WF 373
CETOL® WF 375
CETOL® WF 378
CETOL® WF 380
CETOL® WF 373
CETOL® WF 375
CETOL® WF 378
CETOL® WF 380

 

*

Наведені тут структури покриттів є лише прикладами. Просимо враховувати відповідні технічні пам'ятки та звертайтесь по консультації з системних питань до роз'їзного співробітника Sikkens або на завод.

**

Згідно зі стандартом DIN 68800-3 (станом на: лютий 2012 г.) для дерево-алюмінієвих конструкцій потрібно лише одне просочування проти синяви. Це можна виконати після консультації з замовником з використанням Cetol® WP 562BPD.

***

Для модрини радимо Cetol® WM 675/WM 680 замість Rubbol® WM 270 як проміжне покриття