«

Пошук

Велнес з перспективою

Wood Finishes & Adhesives

Починаючи з 2010 р. підрозділ Sikkens Wood Coatings належить до Wood Finishes & Adhesives – структурного відділення Performance Coatings компанії AkzoNobel, яке спеціалізується на покриттях для дерева та обслуговує широке коло клієнтів, від будівельної галузі та побутової електроніки до судобудівництва та виробництва спортивного приладдя.

 

Wood Finishes and Adhesives на правах всесвітньо визнаного постачальника забезпечує своїми продуктами провідних виробників обшивки для стін, меблів, покриттів для підлоги та віконних рам. Вони покладаються на наші продукти, тому що це забезпечує бажаний зовнішній вигляд та потрібний ступінь захисту.

 

Наші клієнти отримують вигоду від нашого комплексного асортименту покриттів, зокрема, від наших найкращих на ринку клеїв для дерева та продуктів на основі смол, які використовуються як з'єднувальні системи для дерево-композитних матеріалів та ламінатів.

 

Захищені патентами пристрої для нанесення клею підвищують продуктивність та зводять до мінімуму навантаження на навколишнє середовище. Комплексна служба технічного сервісу гарантує, що наші продукти будуть ефективно та дієво використовуватись на заводах наших клієнтів.

 

www.akzonobel.com/wood