«

Пошук

Sikkens – історія успіху

Наше підприємство багато чого досягло починаючи зі свого заснування 1792 року: Зростання завдяки підвищенню попиту, значним розробкам та масштабним злиттям. Складіть власне враження, ознайомившись з важливим датами нашої історії.


1792

Малярних справ майстер з Гронінгена, Вірт Вілем Сіккенс розпочав власне виробництво лаків, продаючи їх колегам-малярам та іншим клієнтам. Так народилася марка "Sikkens".

 

1837
Геєрт Вілем, який очолив підприємство після свого батька, запросив свого швагра Вілема Пенаата взяти участь у виробництві лаків. Було створено фірму G. W. Sikkens & Co – це ім'я скоро стало синонімом якості та ремісничого вміння.

 

1869
Відкрито першу фабрику поза межами Гронінгена. Трохи згодом було відкрито відділення у Емдені, це мало на меті задовольнити попит, що зростав також у Німеччині.

 

1903
Відкриття ще однієї фабрики у промисловому передмісті Гронінгена - Хелпмані. Згодом цей комплекс було розширено лабораторією контролю якості та розробки нових продуктів.

 

1928
Фірма Sikkens впроваджує целюлозний лак, виробництво якого розпочалося на спеціальній фабриці. Новий лак для розпилення знайшов особливо широке застосування у промисловості.

 

1934
Виробництвом синтетичного лаку Rubbol AZ розпочинається нова ера у малярній справі. Вже тоді фірма Sikkens регулярно інформувала фахівців усієї галузі про сучасні продукти та методи обробки.

 

1939
Підприємство було повністю перебазовано з Гронінгена до Засенхайма. Вимушену паузу під час Другої світової війни фірма Sikkens використала для розробки у своїй лабораторії штучних смол.

 

1947
Розробки, які виконувалися під час війни, привели до заснування фабрики штучних смол "Synthese", яка сьогодні носить назву "Akzo Nobel - Штучні смоли". Крім цього, фірмою Sikkens впроваджено ефективний план догляду, який уможливлює довгостроковий захист будинку та дозволяє заощадити додаткові кошти.

 

1957
Вихід на німецький ринок завдяки заснуванню першого підприємства у Пінеберзі під Гамбургом. Водночас до складу фірми Sikkens увійшли протягом п'ятдесятих та шістдесятих років такі відомі підприємства як "Alpha - Фарби для стін", " Flexa - Фарби для побутових робіт", "Smits - Будівельні та морські фарби" та "Cetabever - Травильні продукти" Відкриваються нові виробничі підрозділи у Бельгії, Швеції, Італії та Німеччині. У своїй сукупності усі виробничі підприємства разом з фабриками по виробництву сировини, такими як "Synthese", склади холдингову компанію Sikkens.

 

1962
До групи Sikkens приєднується компанія Koninklijke Zout Kette (KZK).

 

1965
Ця компанія зливається з Koninklijke Zwanenberg Organon (KZO).

 

1969
Тепер KZO реорганізовано шляхом об'єднання з AKU (Algemene Kunstzijde Unie) – так утворилася компанія Akzo. У Німеччині придбано фабрику з виробництва фарб Lesonal, а у Франції – Astral, які утворили разом з групою Sikkens компанію Akzo Coatings. Так було закладено наріжний камінь для розвитку у Західній та Східній Європи, Північній та Південній Америці, а також у Азії та Африці.

 

1993
Akzo зливається зі шведською компанією Nobel, що з 1871 року спеціалізується на виробництві лаків та політур, утворюючи компанію Akzo Nobel. Зберігаються торгові марки, що випробувані часом: лаки Rubbol, лазурі Cetol, фарби для стін Alpha, так само як їх незмінна з 1792 року висока якість.

 

2000
Виробниче відділення промислових покриттів для дерева належить тепер до AkzoNobel Industrial Finishes.

 

До 2010
Впровадження різноманітних інновацій та концепцій, наприклад, технології Duraflex, технології іонного замикання або концепції гарантійного обслуговування LONGLIFE.

 

2011
Компанії Disney та McDonald‘s роблять вибір на користь Sikkens як всесвітнього постачальника покриттів для дерев'яних конструктивних елементів.

 

2013
Виробниче відділення Sikkens Holzbau реорганізовано у Sikkens Wood Coatings, з метою зосередження на покриттях для дерева, які мають бути стати центральним пунктом діяльності цього підрозділу.