«

Пошук

Велнес з перспективою

Sikkens Wood Coatings

 

Традиції та компетентність, інновації та якість, сервіс та партнерські стосунки – саме такі цінності зробили нас провідною маркою у сфері покриттів для дерев'яних поверхонь для нанесення поза приміщеннями. Підвалини нашого успіху – це пристрасне ставлення до дерева та прагнення знайти ідеальні рішення для покриттів.

 

З 1792 року існує марка Sikkens Wood Coatings. За цей час неймовірно зріс рівень досвіду та компетентності. Ми вельми пишаємось своїми традиціями, якістю продуктів та задоволеними клієнтами, – адже саме це вивело нас на позицію лідера ринку.

Проте успіхи у минулому не повинні закривати собою наш погляд у майбутнє. Зовсім навпаки – ми бачимо виклики дуже чітко, в нас є ідеї та бачення щодо того, як ці виклики подолати.

 

Обслуговування клієнтів на найвищому рівні

 

Ця мета стоїть для Sikkens Wood Coatings на чільному місці порядку денного, і від цього лише виграють наші клієнти – день у день. Проте для нас йдеться не лише про першокласний сервіс, але й про розвиток співробітництва з нашими клієнтами на рівень партнерських стосунків, щоб бути гідними високого рівня вимог майбутнього. Адже ми переконані: разом ми станемо ще успішнішими!

 

Забезпечувати якість – впроваджувати інновації

 

Вимоги до високоякісних продуктів постійно визначаються по-новому. Економіка та екологія встановлюють нові масштаби. При цьому йдеться і про оптимізацію продукту з одночасним підвищенням складності технологічних процесів, і про виконання високих екологічних стандартів. Виробник та обробне підприємство потребують екологічних, новаторських рішень, щоб забезпечити подальше зростання. Це пропонуємо ми, від цього виграєте ви. Наше пристрасне ставлення до дерева допомагає нам не лише зберігати традиційні цінності. але й надавати їм новий, інноваційний розвиток. Чудово, що ми долаємо цей шлях разом.