«

Пошук

Ім'я, що знають в усьому світі: AkzoNobel

AkzoNobel є провідним виробником фарб і лаків та лідером у виробництві спеціальних хімікалій. Ми постачаємо наші новаторські продукти підприємствам та споживачам у всьому світі та працюємо з пристрастю над розробкою обгрунтованих рішень для наших клієнтів. Наше центральне відділення знаходиться у Амстердамі (Нідерланди), і ми завжди приділяємо велику увагу екологічним аспектам. 50 000 наших співробітників у понад 80 країнах ставлять собі за мету досягнення найвищого рівня та прагнуть бути достойними нашого гасла: Tomorrow’s Answers Today™“, тобто вже сьогодні давати відповіді на запитання дня прийдешнього.

 

Наші продукти можна знайти скрізь – від Олімпійського стадіону в Китаї до моста у гавані Сиднею, та й навіть, може, у вашому власному будинку. 44 % нашого обсягу продажів ми реалізуємо на динамічних ринках, таких як Південно-Східна Азія та Америка.

 

При цьому ми постійно обмінюємось інформацією з нашими клієнтами, що дозволяє нам уточнити власні прагнення та досягати постійних поліпшень. Вже сьогодні ми не лише виконуємо високі вимоги стандартів якості та безпеки, а також вносимо вклад у сталий захист навколишнього середовища завдяки оптимальному використанню ресурсів та енергії. www.akzonobel.com